Silesia Outlet z największym outletem marki adidas

Silesia Outlet zaprosił klientów do największego salonu outletowego marki adidas na Śląsku. Podczas premierowego weekendu otwarcia, zakupy zrobiło w nim blisko 7 tysięcy klientów.

Adidas to jedna z najbardziej pożądanych marek wśród outletowych łowców okazji. Wejście do Silesia Outlet z pełną ofertą zakupową na powierzchni 807 m²  to potwierdzenie wysokiego potencjału tego najnowszego centrum wyprzedażowego w Polsce, zarówno z perspektywy klientów przyjeżdżających na zakupy, jak i naszych partnerów biznesowych, prowadzących salony w centrach zarządzanych przez NEINVERmówi Agnieszka Baczyńska, International Leasing Director NEINVER.

Oferta salonu outletowego adidas to przede wszystkim szeroka propozycja ubrań, obuwia i akcesoriów dla amatorów sportowych aktywności niemal wszystkich dziedzin: biegania, fitnessu, piłki nożnej, czy pływania. Całość uzupełniają kolekcje „lifestylowe” dla wszystkich grup wiekowych – kobiet, mężczyzn i dzieci. Jak zapowiadają przedstawiciele marki, oferta w Silesia Outlet będzie regularnie odświeżana, w zależności od pory roku, natomiast outletowe ceny zyskają dodatkowe rabaty podczas specjalnych akcji promocyjnych, czy tradycyjnych sezonowych wyprzedaży.

Marka adidas chce zawsze być tak blisko klientów, jak to możliwe. Dostrzegamy potencjał Śląska i dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić ich do najnowszego sklepu właśnie w Silesia Outletmówi Dasa Murcova, Manager Retail Marketing Activation East Europe w Grupie adidas. – Wierzę, że klienci będą regularnie odwiedzać adidas outlet, doceniając oryginalną atmosferę formatu Homecourt, znanego klientom na całym świecie – dodaje Dasa Murcova.

Salon outletowy w Silesia Outlet został urządzony w najnowszym koncepcie marki – Homecourt, skupiającym uwagę klientów na pozytywnych emocjach, wynikających z uprawiania sportu i dobrej atmosferze zakupów.

W salonie w Silesia Outlet dominuje czerń, szarości i biel. Przebieralnie i poszczególne elementy sklepu zbudowane zostały również z modnych, betonowych ścian i konstrukcji. Całość uzupełniają wielkoformatowe tapety z wizerunkiem sportowców, kibiców i obiektów sportowych, a oferta salonu została wyeksponowana, dzięki oświetleniu punktowemu.

Salon adidas w Silesia Outlet liczy 807 m² powierzchni i jest zlokalizowany tuż przy wejściu głównym do centrum. Do jego wnętrza z holu głównego prowadzą dwa wejścia.