Kategoria:  SPORT

Outlet z odzieżą sportową 4F

4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Naszym znakiem rozpoznawczym jest kombinacja jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Nasze produkty nadają się zarówno do treningu jak i codziennego noszenia.

Od ponad 12 lat wspieramy zarówno profesjonalistów jak i amatorów uprawiających różne dyscypliny sportu, w tym bieganie, jazdę na rowerze, fitness, jazdę na nartach oraz tenis. Promujemy aktywny tryb życia i sportową rywalizację w duchu fair play. Motywujemy ludzi do przełamywania swoich barier i zachęcamy, aby dążyć do osiągania coraz lepszych wyników sportowych.

Jesteśmy grupą entuzjastów aktywności sportowej – najbardziej wymagającymi użytkownikami naszych produktów. Zbudowaliśmy bardzo silny zespół kreatywny, który tworzy kompletne produkty, od początkowej koncepcji, poprzez wybór właściwej technologii, dobór kolorystyki oraz zapewnienie jakości wykończenia, aż do finalnego projektu, satysfakcjonującego pod względem funkcjonalności oraz designu.

Właścicielem marki 4F jest spółka OTCF – polska firma zajmująca się tworzeniem, produkcją i sprzedażą odzieży sportowej. W swoim portfolio, oprócz 4F ma również sportową markę Outhorn, a także multibrandowe sklepy sportowe 4Faces.

Sklep sportowy i turystyczny 4F to m.in: kurtki sportowe, bluzy sportowe, dresy fitness, polary, koszulki / t-shirty, buty sportowe i trekkingowe, spodnie i kurtki narciarskie, odzież sportowa softshell, odzież rowerowa, bielizna termoaktywna, plecaki i torby turystyczne, bielizna sportowa oraz wszelkie akcesoria sportowe oraz podróżnicze.

4F outlet Gliwice

W outlecie 4F w Gliwicach znajdą Państwo powyżej wymienione produkty w o wiele niższej cenie. Oferta kierowana jest zarówno do mężczyzn i kobiet w każdym wieku. W zależności od upodobań i zainteresowań, maja Państwo możliwość dobrać odpowiednie typy odzieży do dyscyplin sportu, jakie uprawiamy.
Outlet 4F Gliwice prezentuje bogaty asortyment. Zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież oraz dzieci mogą od ponad 10 lat wybierać najlepszej jakości odzież sportową oraz dodatki do odzieży. Niezależnie od rodzaju sportu jaki uprawiamy, mamy możliwość dobrać akcesoria i dodatki do naszego stylu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.