Kategoria:  SPORT

Odzież Adidas w outlecie

Marka Adidas jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek wśród producentów obuwia i odzieży sportowej.
Adidas AG to niemieckie przedsiębiorstwo założone w 1924 roku przez braci Adolfa i Rudolfa Dassler’ów jako Gebrüder Dassler Schuhfabrik. Nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia (Adi) i trzech pierwszych liter nazwiska (Das) założyciela przedsiębiorstwa, Adolfa Dasslera. Podzielone jest na trzy części: Adidas Sport, Adidas Classic i Adidas Style. Znakiem rozpoznawczym firmy są trzy, umieszczane na produktach, paski.

Obecnie siedziba główna Adidas mieści się w niemieckim mieście Herzogenaurach. To największy w Europie i drugi na świecie producent odzieży sportowej.

Adidas outlet Gliwice

W outlecie marki Adidas w Gliwicach mogą Państwo możliwość zaopatrzenia siebie i całej rodziny w najmodniejsze modele popularnych na całym świecie butów. Oferta firmy obejmuje kobiety i mężczyzn w każdym wieku. sportowa odzież jest przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie oraz dla tych, którzy cenią sobie sportowy styl na co dzień. Outlet Adidas jest miejscem, w którym znajduje się wiele różnorodnych modeli obuwia i odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Oferujemy stale obniżone ceny asortymentu sklepu Adidas, jednocześnie zapewniając najnowsze trendy od producenta oraz najwyższą jakość produktów.

Zapraszamy do jednego z największych outletów w Polsce mieszczącego się w Gliwicach. Silesiaoutlet oferuje najmodniejsze ubrania z najwyższych półek w dogodnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.