Kategoria:  MODA

DIVERSE jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Powstała w 1993 roku i od tego czasu sukcesywnie spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Zespół profesjonalistów tworzy mocny fundament firmy, na który składa się wiele kreatywnych pomysłów i solidnych rozwiązań. Dzięki profesjonalnej pracy projektantów, fasony i kolorystyka kolekcji współgrają z najnowszymi trendami mody na rynku światowym.

Kluczowym elementem wizerunku marki Diverse jest zaangażowanie w różnego rodzaju działania promujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu. W ramach projektu DiverseExtremeTeam, marka organizuje wydarzenia i imprezy związane ze sportami ekstremalnymi i wyczynowymi, współpracując przy tym z różnymi stowarzyszeniami oraz sportowcami. Diverse ExtremeTeam, to również cykliczna kolekcja odzieży, która charakteryzuje się wygodą i techniczną funkcjonalnością.

Marka Diverse jest zdobywcą nagród i wyróżnień. Wśród nich: tytuł CoolBrand Polska (przyznawany marce rozumianej jako obiekt pożądania wśród osób wyznaczających trendy i wywierających wpływ na opinię publiczną), Diamenty Forbesa w rankingu najbardziej wartościowych firm oraz wielokrotne wyróżnienia jako Studencki Produkt Roku