Kategoria:  MODA

Outlet z odzieżą Gatta

Gatta to polska marka, której właścicielem jest firma Ferax lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce. Marka Gatta już od kilkudziesięciu lat oferuje polskim kobietom wysokiej jakości odzież, koncentrując się głównie na wysokiej jakości rajstopach oraz bieliźnie. Obecnie jest jednym z najbardziej znanych producentów tych produktów, bierze aktywny udział nie tylko w udoskonalaniu swoich produktów, ale również w promowaniu ich na polskich i międzynarodowych wybiegach mody.

Gatta Outlet Gliwice

Rodzima marka, jaką jest Gatta, oferuje swoim klientkom elementy odzieży takie jak sukienki i spódnice. Gatta słynie jednak przede wszystkim z produkcji najwyższej klasy, różnorodnych pończoch. Oferta marki kierowana jest do kobiet w każdym wieku. W outlecie Gatta w Gliwicach każda kobieta ma możliwość zaopatrzyć się w cienkie lub grubsze rajstopy. W ofercie dostępne są także rajstopy matujące, modelujące sylwetkę, podkolanówki i pończochy.
W asortymencie outletu Gatta znajduje się zmysłowa, klasyczna i nowoczesna bielizna dopasowana do wymagań każdej klientki. Oferta sklepu obejmuje również stroje kąpielowe – zarówno jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe oraz tankini.
Oferta jest kierowana do kobiet, które cenią elegancki wygląd oraz najnowsze trendy w świecie mody.
Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.