Kategoria:  SPORT

INTERSPORT outlet

SPORT TO THE PEOPLE

Grupa INTERSPORT jest największą na świecie organizacją zajmującą się detaliczną sprzedażą artykułów turystycznych i sportowych.

Marka INTERSPORT koncentruje się na dostarczaniu wymagającym klientom specjalistycznego sprzętu sportowego wysokiej jakości, umożliwiającego bezpieczne i pełne satysfakcji uprawianie sportów przez cały rok. Asortyment salonów INTERSPORT to sprzęt sportowy, akcesoria i odzież renomowanych producentów.

Produkty marki Intersport – outlet

W outlecie w Gliwicach znajdą Państwo najwyższej jakości produkty marki INTERSPORT. Szeroka oferta sklepu pozwala zaopatrzyć się w potrzebne akcesoria sportowe. W asortymencie sklepu można znaleźć elementy odzieży turystycznej oraz do różnych dyscyplin sportowych. INTERSPORT to miejsce, w którym znajdą Państwo odzież i dodatki na rower, do biegania, na narty czy na trening. Oprócz tego, w outlecie INTERSPORT znajdują się elementy odzieży do sportów wodnych, specjalna bielizna, plecaki i torby oraz ubrania i dodatki do innych sportów.
Oferta kierowana jest do kobiet, mężczyzn i do dzieci. Produkty marki INTERSPORT w outlecie w Gliwicach pochodzą od marek znanych w świecie sportu – Nike, 4F, Adidas, Fila, Romet czy The North Face oraz wiele innych.
Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą.