Kategoria:  MODA

Odzież LAVARD w outlecie

Za marką LAVARD stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie, które stało się podwaliną do stworzenia nowoczesnej marki oferującej swoim klientom wzornictwo na światowym poziomie.

Oferta marki to szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Cały proces produkcyjny odbywa się w Starem Bystrem, urokliwej okolicy u podnóża Tatr.

Garnitury LAVARD

Od projektowania kolekcji, tworzenia konstrukcji i testowania modeli, po produkcję i spedycję – na każdym etapie LAVARD kontroluje swój produkt, tak aby spełniał on wysokie wymagania klientów.

Marka tworzy swoje kolekcje w oparciu o doskonałej jakości włoskie tkaniny oraz światowe trendy w modzie i wysokim krawiectwie. To świadomość rynku i najwyższe standardy zarządzania marką LAVARD sprawiają, że jej oferta trafia w gusta wyrafinowanego odbiorcy.

LAVARD outlet Gliwice

W Silesiaoutlet znajduje się wiele znanych na całym świecie markowych sklepów. Outlet w Gliwicach oferuje stale obniżone ceny, dzięki czemu zakupy są przyjemniejsze. Salon odzieżowy LAVARD kieruje swoją ofertę do kobiet i mężczyzn, chcących być zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami.

Outlet marki LAVARD to miejsce, w którym można znaleźć renomowaną i luksusową odzież. Ubrania cechują się wygodą i niebanalnym designem. Producent dużą uwagę przywiązuje do odpowiedniego doboru materiałów. Osoby dbające o najwyższą jakość i modny wygląd mogą swobodnie łączyć ze sobą poszczególne elementy odzieży. Damska i męska moda w przystępnych cenach to idealny wybór dla każdego, kto ceni elegancki look nie tylko na szczególne okazje.

W outlecie LAVARD mogą Państwo znaleźć takie elementy odzieży jak bluzki, sukienki, spódnice, spodnie, komplety, kombinezony oraz kurtki, marynarki i płaszcze.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z naszym asortymentem.