Kategoria:  MODA

Outlet z odzieżą MOLTON

Klasyka, nowoczesny look, minimalizm, wygoda, wysoka jakość i kobiecość…

… definiują styl MOLTON

MOLTON to polska marka odzieżowa premium dla kobiet, obecna w największych miastach i prestiżowych centrach handlowych. Kolekcja marki oparta jest o perfekcję kroju i czystą formę, stworzona z najwyższej jakości tkanin, dopracowana w detalu, komplementarna i spójna.

Salony MOLTON są przytulne, jasne, przestronne, urzekają pastelowymi kolorami,  łączą nowoczesność z kobiecą subtelnością, detalami oswajają przestrzeń budując przyjazną atmosferę.

MOLTON outlet

W outlecie MOLTON mogą Państwo wybierać spośród eleganckich i prostych w formie elementów odzieży. Rodzima marka MOLTON od blisko 30 lat oferuje najmodniejsze ubrania, których podstawowymi zaletami są nowoczesność i wygoda. Kobiece kolekcje są minimalistyczne, przez co oferta marki kierowana jest głównie dla kobiet preferujących klasykę. Producent duży nacisk kładzie na dobór najwyższej klasy materiałów, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientek.
Oferujemy stale obniżone ceny kolekcji MOLTON w outlecie w Gliwicach. Jednocześnie, mogą Państwo liczyć na dostęp do najnowszych linii ubrań, wpisujących się w aktualne trendy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.