Kategoria:  MODA

Outlet odzieżowy Wólczanka

Historia marki Wólczanka Sięga 1948 roku. Od tego czasu stale rozwijamy się dbając o najwyższą jakość i perfekcję wykonania naszych produktów. Tradycja i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu koszul uczyniły nas ekspertem w swojej dziedzinie oraz liderem na polskim rynku.

Wólczanka to nowoczesne projekty koszul, dzianin i dodatków przeznaczone dla współczesnych kobiet i mężczyzn.  Kluczowym produktem marki są koszule uszyte z najlepszej jakości tkanin sprowadzanych od renomowanych światowych producentów. Kolekcję uzupełniają swetry bawełniane, wełniane i kaszmirowe, eleganckie jedwabne krawaty i muchy, spinki do mankietów oraz poszetki.

Tworzymy kolekcje koszul dedykowanych do pracy, na weekendy a także przeznaczonych na specjalne okazje. Kreujemy nasze kolekcje, obserwując światowe trendy, interpretując je w wyjątkowy sposób.

Wólczanka outlet Gliwice

W outlecie Wólczanka mogą Państwo wybierać spośród wielu wzorów i fasonów eleganckich koszul i dodatków do odzieży. Oferta sklepu kierowana jest do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy stale chcą podążać za najnowszymi trendami w świecie mody. Outlet marki Wólczanka w Gliwicach oferuje stałe obniżki cen, jednocześnie gwarantując najnowsze, najlepszej jakości produkty markowe. Ubrania od polskiego producenta są stworzone dla osób odważnych, lubiących się wyróżniać.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.