Największy outlet Tefal w Polsce i Deli Sandwich. Silesia Outlet z nowymi najemcami.

24 lipca 2019 – Największy sklep outletowy marki Tefal w Polsce i kawiarnia Deli Sandwich uzupełniły ofertę artykułów dla domu oraz segment gastronomii w Silesia Outlet. Nowi najemcy przyjęli już pierwszych klientów, poszukujących cenowych okazji w najnowszym outlecie na Śląsku.

Ogromne zainteresowanie mieszkańców regionu nowym centrum wyprzedażowym, już od pierwszych dni funkcjonowania, potwierdziło potrzebę budowania mocnej oferty outletowej na Śląsku. Silesia Outlet to miejsce z dużym potencjałem, dostrzeganym również przez najemców, z którymi współpracujemy w projektach z portfolio NEINVER.  Będziemy rozwijać ofertę centrum o kolejne, atrakcyjne marki, na które czekają klienci – mówi Małgorzata Pastuszka, dyrektor centrum Silesia Outlet z NEINVER.

Największy sklep outletowy Tefal w Polsce to prawie 260 m² sprzętu do sprzątania, prasowania i przygotowywania posiłków. Jak mówią przedstawiciele marki, ich produkty to ekstremalnie skuteczne odkurzacze, żelazka i generatory pary. W sklepie odnaleźć można również szeroki wybór czajników, robotów kuchennych, blenderów, mikserów, parowarów i frytkownic. Na amatorów kulinarnych aktywności czeka również obfita propozycja garnków, patelni i wszelkiej maści akcesoriów kuchennych. Oprócz marki Tefal, dla klientów dostępny jest też  sprzęt Krups, WMF i Lagostine.

Salon w Silesia Outlet wykonany został zgodnie z najnowszym konceptem marki, łączącym eleganckie czarne wykończenia ścian z czerwonymi elementami, metalem i naturalnym drewnem. Całość uzupełnia oświetlenie punktowe, dobrze eksponujące wszystkie produkty.

Nasza obecność w Silesia Outlet z największym salonem wyprzedażowym w Polsce nie jest przypadkowa. Cenimy dobre doświadczenia zakupowe, komfort i funkcjonalność obiektów, w których sprzedajemy nasze produkty. Silesia Outlet spełnia te oczekiwania, dlatego postanowiliśmy rozwijać ofertę właśnie w tym centrum – mówi Marta Sidor, Trade Marketing Manager z Tefal Home & Cook.

Obok outletu Tefal Home&Cook, ofertę artykułów dla domu w Silesia Outlet tworzy również sklep Dajar.

 

Miejsce na przerwę w zakupach

Ofertę restauracyjną Silesia Outlet uzupełniło z kolei Deli Sandwich. To nowoczesne miejsce na codzienne śniadanie, przerwę na kawę czy szybki obiad.  Propozycja jest bardzo szeroka, a najważniejszą  rolę w Deli Sandwich – jak zapewniają jej przedstawiciele – odgrywa jakość i smak.  To świeże, chrupiące pieczywo, kanapki, bajgle i croissanty. Do tego wyjątkowa kawa, przyrządzana na bazie autorskiej mieszanki ziaren, soki, smoothie i szczególnie polecane latem mrożone herbaty i lody. Dla bardziej wygłodniałych łowców outletowych okazji, Deli Sandwich oferuje tarty, wrapy i sałatki.

Silesia Outlet to najnowsze centrum wyprzedażowe w Polsce. Na 12 000 m² powierzchni gromadzi 60 salonów outletowych znanych marek lokalnych i międzynarodowych w cenach obniżonych nawet do 70 procent. To szeroka oferta ubrań dla kobiet i mężczyzn, obuwia, sportu, akcesoriów i artykułów dla domu, m.in. Vistula i Wólczanka, Pierre Cardin wraz z ofertą Bugatti, Bytom, Guess, Diverse, Lavard, Lancerto, Molton, Unisono, Only, Triumph, Gatta i Bagatelle, a także Lee Cooper, Wrangler, Cross Jeans i Pepe Jeans oraz Kazar, Venezia, Ecco, Symbiosis i Umbro. Ważną część zajmują również marki sportowe: Intersport, Martes Sport, 4F, Sizeer, Puma, Reebok, New Balance, Trespass i Regatta oraz akcesoria i biżuteria: Apart oraz Wittchen z galanterią skórzaną.

Silesia Outlet mieści się w Gliwicach – w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 i drogi krajowej nr 78 w kierunku Rybnika. Na kierowców czeka tam 3000 miejsc parkingowych. Zarządcą Silesia Outlet jest NEINVER   – lider rynku outletów w Polsce i Hiszpanii oraz wiodący operator tego segmentu w Europie. Centrum zostało otwarte 27 marca tego roku.