NEINVER wzmacnia portfolio marek w outletach w Polsce

17 grudnia 2019 – Nowe marki z segmentu premium oraz ciekawe debiuty na polskim rynku – NEINVER, wiodący operator outletów w Europie,  podsumowuje mijający rok w centrach w Polsce. W outletach firmy otwartych zostało ponad 20 nowych salonów znanych marek lokalnych i światowych, z segmentu mody, akcesoriów, sportu, artykułów dla domu i gastronomii.

Celem NEINVER jako zarządcy jest strategiczne zarządzanie portfolio marek, by móc dostosować je do aktualnych potrzeb i oczekiwań naszych partnerów biznesowych oraz klientów. Centra z portfolio NEINVER w Polsce zgromadziły dużą grupę klientów, którzy swoje potrzeby zakupowe są w stanie w pełni zrealizować właśnie w outletach, przeznaczając  coraz większe kwoty. Co więcej, postrzegają nasze outlety jako miejsca, w których warto bywać regularniemówi Bożena Gierszewska-Mroziewicz, Country Head NEINVER w Polsce.

Obserwujemy dużą aktywność silnych marek międzynarodowych, zainteresowanych polskim rynkiem i konsekwentnie wzmacniamy ofertę outletów NEINVER. Stopniowo zwiększamy portfolio topowych marek, w tym salonów premium dążąc do zróżnicowanej  oferty – podsumowuje Agnieszka Baczyńska, International Leasing Director, NEINVER

Najmłodszy outlet w portfolio NEINVER – Silesia Outlet w Gliwicach – w ostatnich tygodniach wzbogacił portfolio marek o salon firmy Crocs, z ofertą obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci, na wszystkie sezony roku. Outlet umożliwia też oryginalną personalizację butów na miejscu. Latem, na ponad 800 m² w Silesia Outlet, otwarty został największy salon outletowy marki adidas na Śląsku. Ofertę centrum wzbogacił również największy outlet marki Tefal w Polsce oraz kawiarnia Deli Sandwich.

 

DEBIUTY W OUTLETACH NEINVER NA POLSKIM RYNKU

W FACTORY Kraków – największym outlecie na południu kraju – otwarty został pierwszy w Polsce salon Saucony. To światowa marka, która od ponad 120 lat specjalizuje się w produkcji profesjonalnych butów dla biegaczy. Firma z charakterystycznymi trzema kropkami w logotypie, obecnie święci swoje triumfy na rynku azjatyckim.

Drugi tegoroczny debiut na polskim rynku to Boxeur des Rues. Włoska marka z oryginalną odzieżą dla kobiet i mężczyzn rozpoczęła obecność w Polsce od FACTORY Poznań. Kolejne salony powstały też w FACTORY Kraków oraz w warszawskim FACTORY Annopol. Inspirację dla projektantów Boxeur des Rues stanowi francuski boks.

FACTORY Annopol zaprosił z kolei do pierwszego salonu outletowego marki Jack Wolfskin w Warszawie. To czołowy europejski dostawca odzieży turystycznej, łączącej nowoczesne wzornictwo z praktycznym wykorzystaniem w różnych warunkach pogodowych.

 

NOWE MARKI W CENTRACH FACTORY

Kraków

Już od pierwszych dni po otwarciu, z dużym entuzjazmem przyjęty został nowy salon MarcO’Polo. Skandynawska marka premium jest znana na całym świecie i kojarzona z szeroką propozycją, wysokiej jakości ubrań dla kobiet i mężczyzn. Do outletowych pasaży powraca Tom Tailor – niemiecka marka nowoczesnych i modnych ubrań dla każdego. Z kolei TommyHilfiger zwiększył powierzchnię prawie dwukrotnie. Dużym zainteresowaniem klientów cieszył się salon w Furla w formacie pop-upstore, z wysokiej jakości torebkami, portfelami i dodatkami dla kobiet. Nowości w 2019 roku to również salony obuwnicze znanych marek Converse oraz Skechers. Poza tym wspomniane już Boxeur des Rues oraz Saucony. W ostatnich dniach października segment marek biżuteryjnych wzmocnił salon Yes.

Poznań

Rok 2019 w FACTORY Poznań obfitował w wielkopolskie debiuty outletowych salonów marek premium. Calvin Klein Jeans, TommyHilfiger i Tom Tailor zapraszają kobiety i mężczyzn na modne zakupy ubrań, bielizny, obuwia i akcesoriów. Guess Accessories przygotował ofertę wyjątkowych torebek i dodatków dla kobiet – marka jest obecna niemal w stu krajach na świecie. Segment obuwia wzmocniły salony Geox i Crocs w pełnym wydaniu. Do tego wspomniany Boxeur des Rues, a w przyszłym roku również salon biżuterii Yes.

Warszawa Annopol

Obok debiutujących marek Boxeur des Rues oraz Jack Wolfskin, otwarty został pierwszy salon outletowy polskiego producenta obuwia 7MIL, a także popularny Reebok z ubraniami i butami sportowymi oraz Guess Accessories z torebkami i akcesoriami dla kobiet. Poza tym klientów zaprosił salon Under Armour&Keen z obuwiem sportowym i sandałami oraz nowy salon mody męskiej Bytom, który powstał obok powiększonego salonu marek Vistula i Wólczanka oraz outletu marki Greenpoint z szeroką propozycją ubrań dla kobiet. Swoją powierzchnię aż dwukrotnie zwiększył również salon sportowy 4F. W przyszłym roku do portfolio FACTORY Annopol dołączy marka Medicine.

Warszawa Ursus

FACTORY Ursus zaprosił klientów do salonu marek luksusowych z oryginalną ofertę modową dla kobiet i mężczyzn: Versace Collection, Versace Jeans, Just Cavalli, Superga oraz Giorgio.

W przyszłym roku zaplanowano również specjalną propozycję ubrań z najwyższej półki dla dzieci. Otwarty zostanie też salon Kazar Studio dla klientów ceniących dynamikę, nowoczesność i unikalny charakter obuwia. Do outletu powróciła marka Tchibo z kawą, unikalnymi akcesoriami i gadżetami. Aż 230 m² zyskał z kolei powiększony salon sprzętu i akcesoriów dla domu Tefal Home&Cook. To propozycja dla klientów ceniących wysoką jakość i niezawodność w kuchni.

 

NEINVER jest liderem rynku outletów w Polsce i Hiszpanii oraz wiodącym operatorem w Europie. W Polsce firma zarządza popularną siecią outletów FACTORY: w Warszawie (Ursus i Annopol), Poznaniu i Krakowie oraz centrum Silesia Outlet w Gliwicach i parkiem handlowym Futura w Krakowie.

 

O NEINVER

NEINVER to hiszpańska, międzynarodowa firma, specjalizująca się w inwestycjach na rynku nieruchomości komercyjnych i logistycznych, budowaniu obiektów handlowych i zarządzaniu nimi.Ten wiodący operator centrów outlet w Hiszpanii i Polsce oraz drugi pod względem wielkości w Europie, posiada dwie marki własne: The Style Outlets i FACTORY.

Firma NEINVER, założona w 1969 roku, zarządza 18 centrami outlet, 5 parkami handlowymi i współpracuje z ponad 800 markami w sześciu krajach europejskich: we Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii i Holandii. NEINVER w Polsce zarządza siecią czterech centrów outlet FACTORY: w Warszawie (Ursus i Annopol), Krakowie i Poznaniu, a także Silesia Outlet w Gliwicach oraz parkiem handlowym Futura w Krakowie.

Grupa NEINVER jest jedyną firmą tej branży w Europie, która uzyskała certyfikat zrównoważonego rozwoju dla wszystkich zarządzanych przez siebie centrów outlet.

 www.neinver.com

 

Obserwuj nas na:

17/12/2019