O nas

sielesia outlet

ADRES:

Ul. Rybnicka 205,
44-122 Gliwice

OBSŁUGA KLIENTA:

Kontakt do biura administracji:
+48 32 889 84 45,
lub formularz kontaktowy na stronie.

GODZINY OTWARCIA:

Pn-pt: 10:00–21:00,
Sb: 9:00–21:00
 
SILESIA OUTLET – poznaj wszystkie barwy zakupów.
Silesia Outlet to najnowsze centrum wyprzedażowe w Polsce z atrakcyjną ofertą ponad 100 marek lokalnych i międzynarodowych, w stale obniżonych cenach od 30% do 70%.
Centrum mieści się w Gliwicach – w sercu Górnego Śląska, w bezpośrednim sąsiedztwie ważnych dróg krajowych i autostrady A4. To miejsce udanych zakupów dla mieszkańców południowej Polski i turystów, ceniących wysoką jakość i dobre ceny.
 
Silesia Outlet gromadzi popularne sklepy niemal wszystkich branż: mody damskiej i męskiej, obuwia, akcesoriów, czy artykułów wyposażenia domu. Bogatą ofertę stanowią również salony outletowe znanych marek sportowych.
 
Centrum wyróżniają oryginalnie zaprojektowane, przestronne wnętrza, z komfortowymi strefami relaksu, zieloną roślinnością, placem zabaw, czy profesjonalnie wyposażonym pokojem dla rodziców z dziećmi. Na kierowców czekają też stacje  ładowania samochodów elektrycznych.
 
Silesia Outlet mieści się w znanej lokalizacji zakupowej, sąsiadując z Centrum Handlowym Auchan Gliwice i marketem Leroy Merlin. Docelowo, po zrealizowaniu drugiej fazy budowy, centrum będzie największym outletem na Śląsku!